Business coaching II. – Manažér koučom

Manažér koučuje svojich zamestnancov a vedie k cieľu

Výkon manažéra charakterizuje najmä výkon členov jeho tímu. Množstvo úsilia, ktoré manažér vynaloží na zvýšenie efektivity zamestnancov, je nesmierne dôležité. Koučing je známy manažérsky nástroj, avšak len máloktorý manažér ho dokáže uplatniť adekvátnym spôsobom tak, aby mu priniesol žiadaný výsledok.


Manažér často riadi ľudí tým, že im vraví, čo majú robiť. Nariaďovať a prikazovať je totiž ľahké, rýchle a máte pocit, že veci sú pod kontrolou. Nevšimne si však, že takéto správanie ľudí demotivuje, zbavuje zodpovednosti, iniciatívy, tvorivosti a podporuje skôr atmosféru strachu, frustrácie, či apatie.

Ako môže napomôcť koučingový prístup k riadeniu svojich zamestnancov? A ako ho aplikovať správne? Toto všetko sa dozviete v našom pokračovaní kurzu “Business coaching“.

ČO VŠETKO SA NAUČÍTE

  • Koučing ako nástroj riadenia pre manažérov
  • Ako si udržať celkový prehľad a strategické riadenie
  • Koučovanie vs prikazovanie
  • Ako rozvíjať svojich podriadených a umožniť im čeliť budúcim výzvam
  • Ako zabezpečiť efektivitu koučovania v dlhodobejšom časovom horizonte

CIEĽOM KURZU je účastníkov naučiť, ako môžu dosiahnuť želaný výsledok vhodným sledovaním výkonu, vytváraním prostredia založeného na dôvere, vyvarovaním sa bežných chýb počas koučovacích diskusií, používaním vhodného jazyka a v neposlednom rade i venovaním pozornosti individuálnym potrebám jednotlivcov. Z vynikajúcich koučov sa stanú úspešní manažéri oddaných a motivovaných tímov.

Na konci kurzu budú účastníci schopní vedome aplikovať techniky manažérskeho koučingu. Manažéri budú schopní vytvárať skutočnú hodnotu pre seba i svojich podriadených.

Tešíme sa na vás! 😉

1
Business kurz II. – Manažér koučom 31.05.2022
480
Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s g kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudneš.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme!Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
Obľúbiť
Získať kurz
Zapísaní:
Trvanie: 08:30 - 16:30
Prednášky: 1
Výuka: Online/prezenčne

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Business coaching II. – Manažér koučom
Cena:
€ 180
Layer 1
Prihlásiť sa Categories
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.