toggle menu

Online podnikanie I. – Čo všetko ponúka online svet

vytvorenie vlastnej web stranky

Ako na úspešný online biznis? Ako posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň? Neustále prichádzajú nové podnety a technológie, ktoré sa musíme naučiť využiť čo najlepšie. Otázka je teda jasná: Kto sa rozhýbe skôr, vy alebo konkurencia?


Pokiaľ sa naučíš samostatnosti, bude ti to veľkou výhodou. V našej 1. časti série kurzu ONLINE PODNIKANIE ťa naučíme, čo všetko virtuálne prostredie ponúka a aké platformy sa oplatí využívať tak, aby si dosiahol úspešný biznis na internete.

ČO VŠETKO SI PREBERIEME?

  • Podnikanie v online priestore a ako začať
  • Platformy, ktoré sú riešením pre tvoj biznis
  • Nástrahy podnikania na internete
  • Ako jednoducho presunúť kamennú predajňu či prezenčné služby do online priestoru
  • Ako posunúť tvoje online podnikanie na vyššiu úroveň

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

  • Pre absolventov kurzu KOUČ104 hod.
  • Ľudí podnikajucich v oblasti koučingu
  • Ostatných záujemcov

Nauč sa efektívne využívať neobmedzené možnosti online priestoru a posuň svoj biznis na vyššiu úroveň!

Tešíme sa na teba!


Pripojenie k webináru nájdeš v záložke OSNOVA

1
Online podnikanie I. – Čo všetko ponúka online svet 20.06.2022
240

Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s g kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudneš.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme!Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.

Ponúkame rôzne zvýhodnenia. Jednou z možností je zakúpenie si nášho balíčka kurzov (v hodne 21€) 4+1 ZDARMA. Ďalšou možnosťou je členstvo v našom ACPC klube, kde získaš 10% zľavu na všetky naše služby doživotne!
Členom sa automaticky stávaš pri absolvovaní nášho kurzu KOUČ104 hod. Pre všetkých absolventov s titulom ACPC máme prichystané výhody a zvýhodnenia: - Možnosť využiť 10 % zľavu na všetky naše kurzy a workshopy - Možnosť koučovania na rôznych nami organizovaných eventoch - Možnosť určitej podpory pri podnikaní v smere koučing. Účastníci intenzívnej formy programu od Power Coaching dostávajú následnú neustálu podporu, k rozvíjaniu nadobudnutých zručností. Poskytnutím mentoringu, možnosti koučovania klientov Power Coaching, zopakovaním si kurzu, priebežnými konzultáciami, spájaním koučov, poskytnutím im priestorov k tréningu a koučovaniu, ako aj formou online podpory.
Obľúbiť
Získať kurz
Zapísaní:
Trvanie: 8:30 - 12:30
Prednášky: 1
Výuka: kombinovane

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Online podnikanie I. – Čo všetko ponúka online svet
Cena:
€ 120 € 80
Layer 1
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.